Wakacyjny kurs języka angielskiego ze szkołą Edoo

Drodzy Rodzice,  

Informujemy, że nasza Szkoła dołączyła do akcji Angielski na lata organizowanej przez Szkołę Językową Edoo. Celem akcji jest zapewnienie Uczniom możliwości nauki języka angielskiego w okresie wakacyjnym oraz rozwijanie i utrwalanie umiejętności konwersacyjnych.  

Edoo to szkoła języków obcych, która już od 2007 roku specjalizuje się w kursach językowych online, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Indywidualne lekcje z osobistym lektorem dopasowane są do zainteresowań uczniów i przebiegają w niezwykle przyjaznej atmosferze w domowym zaciszu.  

Lekcje w ramach akcji Angielski na lata prowadzone są przez profesjonalnych i sympatycznych native speakerów. Spotkania w formie online odbywają się raz w tygodniu i trwają 25 minut.  

Już dziś możecie zapisać swoje dziecko na darmowe kursy wakacyjne. Wystarczy, że uzupełnicie formularz znajdujący się na stronie https://edoo.pl/angielski-na-lata-formularz-zgloszeniowy/, a w nim zaznaczycie naszą Szkołę.  

Zachęcamy do szybkich zapisów – liczba miejsc jest ograniczona!

Dodaj komentarz