Nasze Sukcesy

Zwycięzcy konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2022/2023:

Geografia

Wojciech Kozdój – laureat

Joanna Świercz – laureatka

Emilia Piotrowska – finalistka

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Zofia Jochemczyk – finalistka

Finaliści wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Ciekawa fizyka czyli zjawiska fizyczne w fotografii”

Jakub Molenda 7a

Kajetan Kukowski 7a

Antonina Jurkowska 7c

Anna Kuczyńska 7c

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursów przedmiotowych:

Język angielski:

J. Łabenda VIIIb,

F. Sikorski VIIa,

L. Zagata VIIIb

Geografia:

I. Gawrysiak VIIb

L. Iwanowska VIIIb

F. Janota VIIIa

W. Kozdój VIIb

E. Piotrowska VIIIb

J. Świercz VIIIa

A. Zwolenik VIIIa

Matematyka:

K. Gajewska VIIIa

F. Janota VIIIa

Chemia

W. Borucka VIIIb

Język polski:

J. Albiński VIIIa

K. Gajewska VIIIa

E. Piotrowska VIIIb

J. Świercz VIIIa

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022:

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

1. Konkurs Polonistyczny

Laureatki:

· Amelia Głowacka, kl. VIII b1

· Maja Podleśna, kl. VIII b1

Finalistka:

· Karolina Gajewska, kl. VII a

2. Konkursy Matematyczne

Laureat:

· Amelia Głowacka, kl. VIII b1

· Bolko Wieleba, kl. VIII c

Finalista:

· Jerzy Mendelka, kl. VIII a

3. Konkurs Chemiczny

Laureat:

· Maria Kreczmańska, kl. VIII c

Finaliści:

· Jakub Bala, kl. VIII a

· Laura Zdunek, kl. VIII a

· Bolko Wieleba, kl. VIII c

4. Konkurs Fizyczny

Laureaci:

· Jerzy Mendelka, kl. VIII a

· Bolko Wieleba, kl. VIII c

 

5. Konkurs Geograficzny

Laureaci:

· Maja Podleśna, kl. VIII b1,

· Jerzy Mendelka, kl. VIII a

Finalista:

· Jerzy Dędek, kl. VIII a

6. Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

Laureaci:

· Wiktor Gawrysiak, kl. VIII b2,

· Karol Rosik, kl. VIII c

7. Konkurs Języka Francuskiego

Finalista:

· Ignacy Paczoska, kl. VIII b1

8. Konkurs Informatyczny

Laureat:

· Bolko Wieleba, kl. VIII c

9. Konkurs Wiedzy Biblijnej „Hieronymus” 2022

Laureatka:

Julia Szabrańska, kl. VIII c

10. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Maria Szczepanik – finalistka

 

Zwycięzcy pozostałych konkursów w roku szkolnym 2022/23:

1. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „Albion”

Finalista: Franciszek Kita, kl. VIII b2

2. Ogólnopolski konkurs Fizyczny „Lwiątko”

  • Zwycięzca, czyli zdobywca tytułu „taon”: 

  • Jan Wasiuk, kl. VIII c

3. Konkurs fotograficzny: Ciekawa fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii

  • Izabela Maciejuk, kl. VIII c – II miejsce

4. Konkurs interdyscyplinarny: „Niezłomni z Auschwitz: św. Maksymilian Maria Kolbe”:

  • I miejsce: Aleksandra Janik i Julian Albiński

  • II miejsce: Julia Bienias i Aleksandra Bienias

  • III miejsce: Teresa Krypiak, Magdalena Dmitruk

IMG_3339

Inne konkursy

staff-page.jpg

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Szczepanik – finalistka Konkurs interdyscyplinarny: „Niezłomni z Auschwitz: św. Maksymilian Maria Kolbe” I miejsce: Aleksandra Janik i Julian Albiński II miejsce: Julia Bienias i Aleksandra Bienias III miejsce: Teresa Krypiak, kl. VII a, Magdalena Dmitruk

Zwycięzcy konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2022/2023: