Innowacja pedagogiczna – InstaLing dla Szkół

Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła bierze udział w programie InstaLing dla szkół. Instaling jest programem online do nauki słówek. Program ma na celu podwyższenie jakości nauczania i zapamiętywania słownictwa podstawowego oraz ponadprogramowego z lekcji oraz monitorowanie systematyczności pracy ucznia i jego postępów w nauce. Program dba również, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.
Mamy nadzieję, że program sprawi, że nasi uczniowie jeszcze aktywniej będą pracowali na lekcji i wpłynie pozytywnie na motywację naszych uczniów, w szczególności tych, którzy mieli wcześniej problemy z zapamiętywaniem słownictwa.

nauczyciele języka angielskiego: Elena Chwedoruk, Marzena Pięta

#instaling

Dodaj komentarz