Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanekim. bł. M. Angeli Truszkowskiej

Konsultacje od 1 czerwca 2020 r.

Od dnia 25 maja w naszej szkole nie nastąpi zmiana w rytmie zdalnego nauczania, które wspólnie wypracowywaliśmy. Nie będziemy także organizować bezpośrednich konsultacji dla uczniów klas VIII w ostatnim tygodniu miesiąca, ponieważ nauczyciele prowadzą konsultacje wirtualne. Jeżeli jednak któryś z uczniów najstarszej klasy (lub jego rodzic) uzna, że potrzebny jest bezpośredni kontakt z nauczycielem, proszę o sygnał.

Jednocześnie informuję, że zmiana w trybie pracy nastąpi wraz z dniem 1 czerwca. Wówczas rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie do egzaminu: jedynym sposobem pracy uczniów klas VIII staną się konsultacje – i wirtualne, i bezpośrednie, a uczniowie klas IV-VII będą mogli w szkole spotkać się z nauczycielem.

sM. Benedykta