Początek współpracy

Nawigacja: Home / Projekty / Comenius 2009-2011 / Początek współpracy

Na wizytę roboczą do Portugalii pojechało troje nauczycieli: p. Elena Chwedoruk, koordynator projektu, s. Iwona i p. Julia Wieczorek. Portugalia powitała wszystkich deszczem, ale uczniowie Escola Básica de Sao Vicente de Pereira stworzyli wspaniałą słoneczną atmosferę.
     Przez trzy kolejne dni nauczyciele z ośmiu krajów ciężko pracowali nad stworzeniem ram projektu "Reportaże Laury i Johna", a trzeba przyznać, że niełatwo było pogodzić interesy tylu różnych grup. Udało się w końcu ustalić daty kolejnych spotkań w różnych krajach oraz sposoby komunikacji.
     A oto lista szkół, z którymi będziemy współpracować:

• Francja
  • Grecja