Konsultacje

Nawigacja: Home / Gimnazjum / Konsultacje

KONSULTACJE – GIMNAZJUM  sem. II, r. szk. 2014/2015

 

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

PRZEDMIOT

KLASA

TERMIN

MIEJSCE

 

Anna

 

Peradzyńska

J. polski

1a

piątek 7.30

s. 2.7

Hanna

Wytrykowska

J.polski

Historia

1b, 2b, 3a, 3b

poniedziałek 7.30

czwartek 7.30

czasami środa 7.30

 

s. 2.4

Agnieszka Kucharczyk

J.polski

2b, 3c

czwartek 7.30

s. 1.20

Zofia

Walaszek

J. polski

2a, 2c

wtorek 15.55

s. 3.9

Ewa

Dąbek

J. polski

1c

wtorek 7.30

s. 2.6

Elena

Chwedoruk

J. angielski

1a, 1c, 3c

czwartek 7.30

piątek 7.30

 

s. 3.5

Dorota Piwowarska

J. angielski

1a, 1b, 2b, 3a

czwartek 7.30

piątek 7.30

 

s. 3.7

Agnieszka Kędzierawska

J. angielski

1b, 2a, 2c

wtorek 7.30

czwartek 7.30

 

s. 1.23

Monika Wójtowicz

J. angielski

3b

czwartek 7.30

s. 3.2

Ilona Krasnodębska

J. francuski

1a, 1c, 2b, 3a

czwartek 7.30

s. 1.22

Artur

Węgiel

J. niemiecki

1b, 2b, 2c, 3b, 3c

czwartek 7.30

piątek 7.30

 

s. 1.27

Agata Gawkowska

J. niemiecki

1a, 1c, 2a, 3a

wtorek 15.00

s. 1.21

Małgorzata Makowiec

WOS

2c, 3c

środa 7.30

s. 1.20

Elżbieta Staszewska

Historia

2c, 3c

piątek 7.30

s. 2.7

Jacek

Kulbaka

Historia

...................................................................

WOS

1a, 1c, 2a

……………………………………..

2a, 2b, 3a, 3b

wtorek 15.50

s. 2.7

Anna

Wachaczyk

WOK

2 a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c

piątek 7.30

s. 0.6

Anna

Deptuła

Matematyka

1a, 2a, 2b, 3c

poniedziałek 7.30

wtorek 7.30

...................................................................................

środa 15.00

 

 

s. 2.7

............................................

s. 2.8

Barbara

Galas

Matematyka

1b

wtorek 7.30

s. 2.8

s. Renata

Matematyka

1c, 2c, 3a, 3b

wtorek 7.30

..............................................................................

środa 7.30

s. 3.9

................................................

s. 3.1

Jacek

Jakubicz

Fizyka

1a, 2a, 2c

czwartek 15.55

s. 1.29

Krystyna Wąsowska

Fizyka

3a, 3b, 3c

środa 7.30

s. 1.29

Elżbieta Malanowicz

Fizyka

1b, 2b

wtorek 15.10

piątek 15.10

 

s. 1.29

Magdalena Walczak

Geografia

1b, 2b, 3b

wtorek 7.30

s. 2.3

Joanna

Latka

Geografia

1a, 1c, 2a, 2c, 3a, 3c

Środa 7.30

s. 2.3

Joanna

Wytrykowska

Biologia

wszystkie klasy

poniedziałek 7.30

wtorek 7.30

 

s. 1.26

Ewa

Sulikowska

Chemia

2c

..............................................................

3a

.............................................................

3b

...........................................................

1b

.............................................................

1c

wtorek 7.30

..............................................................................

środa 7.30

................................................................................

czwartek 7.30

.........................................................................

piątek 7.30

..............................................................................

poniedziałek 7.30

s. 0.16

Hanna

Maj

Chemia

1a, 2a, 2b,

………………………………………..

3c

czwartek 15.50...................................................................

środa 15.50

s. 0.16

Janina

Doszko

Muzyka

 

czwartek 7.30

piątek 7.30

s. 3.1

Janina

Doszko

Informatyka

 

środa 7.30

s. 3.8

Beata Jochemczyk     

Informatyka

1 - 2

wtorek 7.30

s. 3.8

s. Ines

Religia

4c

środa 7.30

2.17

s. Nikodema

Religia

kl. 5

poniedziałek 7.30

środa 7.30

 

2.16

Ks. Grzegorz

Religia

1 - 3

środa 7.30

s. 2.16

Elżbieta Staszewska

Wych.  fiz.

1 - 3

wtorek 7.30

czwartek 7.30

 

sala gim.

Andrzej

Białecki

Wych.  fiz.

1 - 3

wtorek 7.30

czwartek 7.30

 

sala gim.

Robert

Nadolny

Taniec

1 - 3

poniedziałek 11.55

środa 11.55

piątek 11.55

 

aula

 



305

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie serwisu: design.foto-fm.pl | Strona działa na silniku windu.org