Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych

Nawigacja: Home / Aktualności / Aktualności / Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszych uczniów, jakie osiągnęli na szczeblu szkolnym konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016. Serdecznie im gratulujemy !

 

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych w roku szkolnym 2015/2016:

 

  • Laureaci Konkursu Chemicznego:

    -  Andrzej Sikorski (kl. IIIa),

    -  Olga Stasiak (kl. IIIc).


  • Konkurs Języka Polskiego:

    > laureaci

         -  Jeremiasz Górniak  (kl. IIIc),

         -  Zofia Rogala  (kl. IIIa),

    > finalistka
        

         
    -  Agnieszka Rękawek  (kl. IIc).

        

  • Konkurs Geograficzny:


    > laureaci

         - Jan Cudny  (kl. IIIa),

         - Franciszek Grot  (kl. IIc),

         - Tomasz Łomiński  (kl. IIb),

         - Wiktoria Modrzejewska  (kl. IIIc),

         - Tadeusz Pętak  (kl. IIIb),

         - Julia Sadlej  (kl. IIIc),

         - Karolina Soczyńska  (kl. IIIc).

    > finalistki

         - Aleksandra Bielas  (kl. IIa),

         - Małgorzata Sora  (kl. IIIc),

         - Julia Witer (kl. IIIb).


     
  • Laureat Konkursu Biologicznego:

    - Andrzej Sikorski  (kl. IIIa).


     
  • Laureaci Konkursu Matematycznego:


         - Marcin Augustynowicz  (kl. IIIc),

       - Piotr Okonek  (kl. IIb),

       - Bartłomiej Sadlej  (kl. IIb),

       - Stanisław Świątkowski  (kl. IIIc).

  • Laureaci Konkursu Historycznego:


         - Hubert Floriańczyk  (kl. IIIc),

       - Krzysztof Mitkowski  (kl. IIIa),

       - Igor Sypniewski  (kl. IIIc),

       - Karol Zieliński  (kl. IIIc).


  • Finalista Konkursu Wiedzy o społeczeństwie:


         - Hubert Floriańczyk  (kl. IIIc).

 

 

 

  • Laureat Konkurs Fizycznego:


         - Marcin Augustynowicz  (kl. IIIc).
      

 

  • Finalista Konkursu Jęz. Rosyjskiego:


         - Aleksander Piekutowski  (kl. IIc).
      

 

 

 

  • Finalistka Konkursu Jęz. Angielskiego:


         - Aleksandra Lewandowska  (kl. IIIc).     

 


  • Laureaci Konkursu Języka Polskiego w Szkole Podstawowej:


         - Anna Pilaszkiewicz  (kl. VIc),

       - Jędrzej Nowicki  (kl. VIb).





 

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie serwisu: design.foto-fm.pl | Strona działa na silniku windu.org