Godzina Łaski

Nawigacja: Home / Aktualności / Aktualności / Godzina Łaski

 

W miejscowości o nazwie Montichiari u podnóża włoskich Alp w 1947 r. w wizji skromnej pielęgniarki Najświętsza Maryja ogłosiła czas miłosierdzia dla świata: 


"Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe miała miejsce Godzina Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie zanoszonej w tej godzinie ześlę niezliczone łaski dla duszy i ciała. Będą liczne nawrócenia. Pan Mój, Boski Syn Jezus okaże wielkie miłosierdzie jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za swych grzesznych braci. Ci, którzy nie mogą przyjść do Kościoła, niech modlą się w domu. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina Łaski była praktykowana na całym świecie. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski.

Wsłuchani w słowa Matki Odkupiciela, ufni w miłosierdzie Boga, w piątek 8 XII w godz. 12.00-13.00 trwajmy na modlitwie w sposób możliwy dla nas – w miejscu, w którym możemy swoją obecność ofiarować Bogu.


Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie serwisu: design.foto-fm.pl | Strona działa na silniku windu.org