Prośba do rodziców naszych uczniów

Nawigacja: Home / Aktualności / Aktualności / Prośba do rodziców naszych uczniów

Drodzy Rodzice dzieci klas IV i V Szkoły Podstawowej oraz I - III Gimnazjum!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w formie przekazania szkole podręcznika (w dobrym stanie), z którego uczyło się Państwa dziecko w minionym roku szkolnym. Książki te - mamy nadzieję - przyczynią się do odciążenia plecaków naszy uczniów, stanowiąc istotną podstawę pracy w klasie.

Chcielibyśmy także utworzyć fundusz, dzięki któremu ubogie rodziny ze szkolnego środowiska mogłyby zostać wsparte przy zakupie podręczników. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby przekazać finansowy dar w jakiejkolwiek wysokości, przeznaczony na ten cel, do wpłaty dowolnej sumy na konto szkoły lub w sekretsariacie z zaznaczeniem przeznaczenia: "podręczniki".

Dziękujemy za wolę pomocy!